Закінчилася битва лідерів на Командному чемпіонаті: Китай - Україна

Турніри за кордоном

Сьогодні в 7-му турі Україна зійшлася з основним конкурентом на перемогу в цьогорічному чемпіонаті – збірною Китаю. Цей впертий матч українські шахісти, хоч не без пригод, все ж звели внічию – Україна-Китай 2:2.

дивіться також:Битва легенд: Каспаров vs Шорт [трансляція партій]

7-й тур для збірної України виявився доволі напруженим, та загалом пройшов у рівній боротьбі. Внічию завершив партію Моїсеєнко з наймолодшим учасником чемпіонату – 15-річним китайським шахістом Вей І (2703). Іванчук, що грав чорними, переграв Юй Яньї (2724), зате Ельянов поступився більш досвідченому Бу Сянчжи (2681). Двобій Пономарьова та Дін Ліженя (2751) закріпив сьогоднішній мир із збірною Китаю.

За 7 турів в збірної України 5 перемог та одна поразка, сьогодні ж – нічия. Поки що на нашому рахунку 11 командних та 17.5 особистих очок. Ми продовжуємо вести Командний чемпіонат світу з шахів 2015, випереджуючи збірну Китаю за додатковим показником.

Нагадаємо, що вчора у 6-му турі українські шахісти здобули перемогу над збірною Куби. Завдяки виграшній партії чорними Юрія Криворучка, команда здобула перемогу над суперником з мінімальним рахунком 2½:1½.

В наступному 8-му турі ми зіграємо із збірною США. Початок партій о 13:00.